چهارشنبه 2 آبان 1397   06:47:16
.
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

1396/2/4 دوشنبه
برگزاری همایش دو روزه «استقرار و پیاده سازی پنجره های واحد – بازخوانی تجارب موفق جهانی»


علی فیروزی دبیر کمیته برگزاری همایش «استقرار و پیاده سازی پنجره های واحد بازخوانی تجارب موفق جهانی» از برگزاری رویداد فوق در روزهای سه­شنبه و چهارشنبه 12 و 13 اردیبهشت ماه سال 1396 با همکاری معاونت امور اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان فناوری اطلاعات ایران خبر داد.
فیروزی خاطر نشان نمود به استناد تبصره «6» ماده«57» قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور و به منظور ساماندهی، استانداردسازی و فرهنگ­سازی در زمینه پنجره­های واحد تخصصی کشور، همایش مذکور با حضور جناب آقای تام باترلی مشاور ارشد در سازمان توسعه و تسهیل تجاری (TDAF[1]) به عنوان مدرس از کشور سوییس) برای جمعی از مدیران و کارشناسان ارشد مرتبط با موضوع همایش در دستگاه­های اجرایی کشور برگزار خواهد شد.
با هدف بهره­گیری از دانش و تجارب مکتسبه و ظرفیت­های به وجود آمده داخلی،  در حاشیه برگزاری رویداد فضای نمایشگاهی محدود  به برخی از منتخبین بخش  دولتی و خصوصی (با همکاری سازمان نظام صنفی رایانه­ای تخصیص خواهد یافت.
فیروزی رویداد مذکور را فرصت مغتنمی برای معرفی نیازمندی های بخش دولتی به فعالان بخش خصوصی از یک سو و شناسایی توانمندی های بخشی خصوصی به حاکمیت کشور از سوی دیگر معرفی نمود.
 
[1] Trade Development and Facilitation

 
.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ